O firmie

ZAPRASZAMY DO ZAPOZANANIA SIĘ Z PREZENTACJĄ O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

 

Jesteśmy także importerem świeżej jagnięciny z Wielkiej Brytanii POZNAJ PRODUKT

  • Handlem oraz produkcją mięsa kulinarnego firma Elkopol zajmuje się od 1989 roku. Od ponad 15 lat produkty opatrzone marką HQM dostarczane są do odbiorców rynku HoReCa w całej Polsce. Szefowie kuchni najlepszych restauracji cenią nas przede wszystkim za sprawność w realizacji dostaw oraz wysoką jakość produktów.
  • Naszą specjalizacją jest wołowina. Jako członkowie amerykańskiej organizacji branżowej American Beef Club pierwsi dostarczaliśmy wołowinę amerykańską na polski rynek. To właśnie ze Stanów Zjednoczonych czerpaliśmy wzorce oraz bogatą wiedzę o mięsie wołowym. Następnie rozwinęliśmy asortyment o wołowinę z Argentyny, Urugwaju, Australii czy Brazylii. We współpracy z organizacjami naukowymi z całego świata wzięliśmy udział w projekcie tworzenia polskiego systemu jakości wołowiny QMP, dzięki któremu już dziś w Polsce produkujemy i sprzedajemy wołowinę, której walory jakościowe odpowiadają wysokim międzynarodowym standardom w zakresie kruchości, soczystości oraz smaku.
  • W naszej ofercie znajduje się także szeroki asortyment mięs kulinarnych takich jak cielęcina, jagnięcina, baranina czy mięsa egzotyczne. Mięso kupujemy od sprawdzonch producentów mięs wysokiej jakości z całego świata.

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych produktów kulinarnych na rynek HoReCa oraz do sprzedaży detalicznej. Cele biznesowe chcemy realizować na bazie takich wartości jak: rzetelność, wiedza, profesjonalizm, życzliwość w relacji z pracownikami, Klientami oraz Partnerami biznesowymi.


Naszą wizją jest rozbudowanie sektora mięs kulinarnych w tym w szczególności wołowiny. Poprzez działania edukacyjne oraz politykę cenową będziemy dążyć  do popularyzacji polskiego, certyfikowanego mięsa wołowego wysokiej jakości w Polsce oraz w Europie.

Marka High Quality Meat


Od lat dokładamy wszelkich starań aby nasza marka High Quality Meat (HQM) reprezentowała zawsze mięsa kulinarne najwyższej światowej jakości oraz wysoki poziom obsługi Klienta. Strategię marki realizujemy opierając się na haśle „HQM – wybraliśmy jakość”.

Polecane strony


Współpracujemy zarówno z polskimi jak również zagranicznymi organizacjami branżowymi, instytucjami naukowymi oraz producentami mięsa, aby być na bieżąco ze światowymi trendami, docierać do najlepszych dostawców oraz produktów najwyższej światowej jakości. Polecamy strony:

www.usbeef.pl

www.qmpbeef.eu 

www.pzpbm.pl

www.kochamwolowine.pl

www.americanbeefclub.com

www.mla.com.au