Klub Szefów Kuchni

Klub Szefów Kuchni stworzony został na zasadzie platformy do wymiany wiedzy polskich ekspertów z dziedziny gastronomii. Firma Elkopol od wielu lat współpracuje z najlepszymi restauracjami oraz Szefami Kuchni w Polsce i chce dalej brać aktywny udział popularyzowaniu najlepszych praktyk w naszej branży. Do Klubu zapraszamy naszych znakomitych Klientów - szefów kuchni, kucharzy, właścicieli restauracji i pasjonatów gotowania, którzy jako Członkowie Klubu mogą liczyć na wiele korzyści.

 

Członkowie Klubu uprawnieni są do otrzymywania specjalnych zniżek, brania udziału w organizowanych przez nas konkursach, programach lojalnościowych, warsztatach oraz eventach. Aby dołączyć do Klubu wystarczy zaznaczyć w swoim profilu: Wybierz swoje subskrypcje newslettera - Newsletter lub podać swój adres e-mail w polu subskrybcji w stopce strony.

 

Komunikacja odbywa się najczęściej poprzez newsletter lub profile społecznościowe. Aktywnych Członków wyróżniamy atrakcyjnymi nagrodami.

 

Zachęcamy do dzielenia się swoim doświadczeniem przesyłając do nas artykuły, opinie o produktach, spostrzeżenia, przepisy, filmy, ciekawostki, które możemy publikować na naszej stronie oraz na profilach społecznościowych.